TEMSİL TECRÜBESİ

Garanti İhracat Çalışması ile Yurtdışı Pazarlamanızı Profesyonellere Teslim Eder, Sipariş Üretimine Odaklanırsınız

MALİYET PAYLAŞMA

Diğer Üreticilerle Maliyetleri Paylaşır, Minimum Maliyet ile Maksimum Fayda Sağlar, Birlikten Güç Alırsınız

İHRACATA BALARKEN

Standart Yurtdışı Pazarlama Maliyetlerinin 10’da 1’ine Profesyonel Bir Pazarlamacı ve Gold B2B Platformları Edinirsiniz

PAZARLAMA YATIRIMLARI

B2B Yatırımları, Reklam Çalışmaları Gibi Ekstra Gider Kalemleriniz Olmaz. Tüm Hizmetleri Paket olarak Alırsınız

Günümüzde Yurtdışı Pazarlamanın %70’i, B2B Platformları(Alibaba, Europages, Go4WorldBusiness) ve Sosyal Medya(Facebook,Instagram) Reklamları gibi Dijital Ortamlarda yapılmaktadır. Çünkü Saha çalışmaları ve Fuar Katılımlarına göre çok daha ekonomiktir.

Biz TÜRKİYE ÜRETİCİLER BİRLİĞİ olarak, sizin ürünlerinizi, Tüm Etkin ve ücretli üyeliklere sahip B2B Platformları ile Sosyal Medya Mecralarını kullanarak sizin adınıza, sizin personeliniz gibi pazarlarız.

B2B Platform ve Yurtdışı Pazarlama Personeli İstihdam Maliyetlerini ÜRETİCİLER arasında bölüştürür, minimum maliyetlerle Maksimum fayda sağlamanıza yardımcı oluruz.

Müşteri bulunmasından Sipariş alımına, Ödeme alımından Üretimin tamamlanmasına, Gümrüklemeden Nakliyeye, Teslimattan Memnuniyet takibine kadar tüm süreci sizin adınıza biz yürütür, İHRACATI SİZ YAPARSINIZ! 

İhracatınızı arttırmak için İstihdam edeceğiniz personelin istikrarsızlık, portföy taşıma vs. gibi risklerini taşımaz, Bireysel B2B üyelikleriyle ciddi maliyetlere tek başınıza katlanmaz, Diğer üreticilerle maliyetleri bölüşür ve sözleşme şartlarında alacağınız hizmetleri bilirsiniz.

Sizler gibi bu yola adım atmış firmalara Bu Linkten ulaşabilirsiniz.

Farklı B2B paketleriyle ve Reklam Bütçeleriyle çalışma sistemlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bütçenize uygun olan paketi kararlaştırarak minimum maliyetler ve maksimum fayda ile ihracatınızı arttırma yoluna birlikte adım atmaya hazır mısınız?

 

Ürünlerinizin Potansiyeli Hakkında Ön Araştırma Yapıp Sizi Arayalım mı?

Ürettiğiniz Ürünler Hakkında Ayrıntılı Bilgi Paylaşırsanız, İhracat Danışmanlarımız Ürünlerinizin Yurtdışı Pazarlama Potansiyelini inceleyip Raporu Müşteri Temsilcimize iletir ve Müşteri temsilcimiz sizi Arar